Kontakt

Swedstyle AB Vaggeryd

Karlavägen 38, Box 171
567 24 Vaggeryd

Telefon:+46 393-363 60
E-post:info@swedstyle.se

 

Swedstyle Ekenässjön

Forngatan 25
574 50 Ekenässjön

Telefon: +46 383-348 00
E-post: info@swedstyle.se

Teknisk support/kundservice:

Telefon: +46 393-363 57

E-post: info@swedstyle.se

Jobba hos oss

Vill du växa tillsammans med ett smart och innovativt företag? Sök någon av våra lediga tjänster på rektryteringssajten yobber.se eller skicka en spontanansökan.

TILL KARRIÄRSSIDAN

Sälj, kundsupport, marknad

Dick  Thunell

Dick Thunell

Sales Director

Vaggeryd +46 70 5248795 dt@swedstyle.se

Martin Mellqvist

Martin Mellqvist

Sales Manager Export

Vaggeryd +46 (0)730-61 07 73 martin.mellqvist@swedstyle.se

Björn Fängström

Björn Fängström

Key Account Manager Nordic Countries - Stockholm/Norrland

Stockholm +46 (0)708- 33 45 99 bjorn.fangstrom@swedstyle.se

Victoria Wallén

Victoria Wallén

Key Account Manager

+46 (0)703-33 35 01 victoria.wallen@swedstyle.se

Jenny Blom

Jenny Blom

Customer Service

Vaggeryd +46 (0)393-363 62 jb@swedstyle.se

Madeleine Tirosh

Madeleine Tirosh

Customer Service

Vaggeryd +46 (0)393-363 65 mt@swedstyle.se

Lisa Johansson

Lisa Johansson

Customer Service

Vaggeryd +46 (0)393-363 61 lj@swedstyle.se

Tina Lindholm

Tina Lindholm

Marketing Communications Manager

Vaggeryd +46 (0)721-42 05 79 tina.lindholm@swedstyle.se

Eje Sahlstedt

Eje Sahlstedt

Manager Back office

Vaggeryd +46 (0)393-363 52 , +46 (0)706-72 96 84 es@swedstyle.se

Jacob Tinnler

Jacob Tinnler

Customer Service

Vaggeryd +46 (0)765-39 93 65 jacob.tinnler@swedstyle.se

Silke Thümer

Silke Thümer

Customer Service

Vaggeryd +46 393 36 388 st@swedstyle.se

Produktion, utveckling, kvalitet, inköp, IT

Julia Alfelt

Julia Alfelt

Product Manager Sit & Stand

Vaggeryd +46 76-830 11 75 julia.alfelt@swedstyle.se

Peter Jahnsén

Peter Jahnsén

Product Manager Flexlock

Vaggeryd +46 (0)393-36380 , +46 (0)705-41 94 86 pj@swedstyle.se

Susanne Andersson

Susanne Andersson

Project manager

Vaggeryd +46 76-13 80 941 susanne.andersson@swedstyle.se

Adam Trzeciak

Adam Trzeciak

Quality Manager

Ekenässjön +46 (0)393-348 44 , +46 (0)730-28 72 22 adam.trzeciak@swedstyle.se

Ola Haraldsson

Ola Haraldsson

Purchasing- and Product Development Manager

Vaggeryd +46 (0)702-47 11 82 ola.haraldsson@swedstyle.se

Radek Majewski

Radek Majewski

Strategic Purchaser

Vaggeryd +46 (0)73-346 97 68 radek.majewski@swedstyle.se

Emil Ekdahl

Emil Ekdahl

Strategic Purchaser

Vaggeryd +46 72 05 09 246 emil.ekdahl@swedstyle.se

Patrik Hansson

Patrik Hansson

Production Manager

Vaggeryd +46 722 14 24 63 patrik.hansson@swedstyle.se

Kim Andersson

Kim Andersson

Site Manager

Ekenässjön +46 (0)76-8062102 kim.andersson@swedstyle.se

Dani Babil

Dani Babil

Business system / IT manager

Vaggeryd +46 70 301 61 02 dani.babil@swedstyle.se

Martin Kratz

Martin Kratz

person_title_Planerings- och Logistikchef

Vaggeryd +46 (0)76-102 42 03 martin.kratz@swedstyle.se

HR, Ekonomi

Therése Bomberg

Therése Bomberg

HR Manager

Vaggeryd +46 (0)703-48 84 24 therese.bomberg@swedstyle.se

Karin Hedström

Karin Hedström

CFO

Vaggeryd +46 (0)709-52 62 63 karin.hedstrom@swedstyle.se

Emelie Albinsson

Emelie Albinsson

Accounting Manager

Ekenässjön +46 72 336 11 02 emelie.albinsson@swedstyle.se

Emilie Åkesdotter

Emilie Åkesdotter

Pay roll / HR

Ekenässjön +46 730 555 672 emelie.akesdotter@swedstyle.se

Ingela Fridén

Ingela Fridén

Accounting

Vaggeryd +46 393 363 54 ingela.friden@swedstyle.se

Företagsledning

Jörgen Ekdahl

Jörgen Ekdahl

CEO

Vaggeryd +46 (0)709-38 41 90 jorgen.ekdahl@swedstyle.se

Karin Hedström

Karin Hedström

CFO

Vaggeryd +46 (0)709-52 62 63 karin.hedstrom@swedstyle.se

Bengt   Svensson

Bengt Svensson

Production Director

Vaggeryd +46 (0)703-07 51 60 bengt.svensson@swedstyle.se

Therése Bomberg

Therése Bomberg

HR Manager

Vaggeryd +46 (0)703-48 84 24 therese.bomberg@swedstyle.se

Stefan Johansson

Stefan Johansson

Business Development

Ekenässjön +46 (0)706-03 64 14 stefan.johansson@swedstyle.se

Dick  Thunell

Dick Thunell

Sales Director

Vaggeryd +46 70 5248795 dt@swedstyle.se

Ola Haraldsson

Ola Haraldsson

Purchasing- and Product Development Manager

Vaggeryd +46 (0)702-47 11 82 ola.haraldsson@swedstyle.se

Patrik Hansson

Patrik Hansson

Production Manager

Vaggeryd +46 722 14 24 63 patrik.hansson@swedstyle.se

Kim Andersson

Kim Andersson

Site Manager

Ekenässjön +46 (0)76-8062102 kim.andersson@swedstyle.se